Leírás és Paraméterek
A Sony US18650VTC5A típusú Li-Ion ipari akkumulátor cellája egyaránt kiváló választás elektromos járművek akkumulátorába és elektromos cigikbe. Ezt azt teszi lehetővé, hogy magas kapacitása (2600mAh = 2,6Ah) mellett rendkívűl nagy kisütési áramot is le tud adni (35A).
Az Sony ezen zöld liion akku cellája nem tartalmaz védelmet (protection), de ettől függetlenül kiváló választás lehet szerszámgép akkumulátorba, elemlámpába, búvárlámpába és műszerekbe is.
Választható a Sony VTC5A-os lítium-ion akkucella is forrasztható füllel. Z vagy U alakú forrfül közül tud választani.
Akár 130 Wattos elektromos cigibe is jó.
| Kapacitás | 2600 mAh |
| Gyártó | Sony Konion |
| Típus | Li-Ion |
| Kémia | NMC |
| Gyári termékkód | US18650VTC5A |
| Néveleges Kapacitás | 2600mAh = 2,6Ah |
| Min kapacitás | 2500mAh |
| Névleges feszültés | 3,6V |
| Max tőltési feszültség | 4,2V |
| Szakaszos kisülési áram | 35A |
| Származási ország | Japán |
| Minősítés | Grade A |
| Szín | Zöld |
| Súly | 48g |
| Méret | 18x65mm |
Sony VTC5A (Sony US18650VTC5A) Teszt
Vélemények

Maximálisan ajánlom mindenkine a céget!
a terméket makita PA12 akku módosításához rendeltem, megfelelően működik.
