Leírás és Paraméterek
| Kapacitás | 2500 mAh |
| Gyártó | LG |
| Típus | Li-Ion |
| Kémia | ICR |
| Gyári termékkód | LGDBHE21865 |
| Kapacitás | 2500mAh = 2,5Ah |
| Névleges feszültés | 3,6V |
| Min merítési feszültség | 2V |
| Max tőltési feszültség | 4,2V |
| Folyamatos kisülési áram | 20A |
| Minősítés | Grade A |
| Szín | Piros |
| Súly | 48g |
| Méret | 18x65mm |
LG HE2 (LG ICR18650-HE2) Teszt
Vélemények

2 értékelés
Írja meg véleményét!
Rimmer Balázs
|
2018. 06. 08.
Én E-cigarettába használom. Erős dohányos vagyok és még így is kibír bőven egy napot. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Punkye
|
2018. 04. 27.
A célnak teljesen megfelel!
