Leírás és Paraméterek
A Samsung INR18650-25R típusú Li-Ion ipari akkulátor cellája egyaránt kiváló választás elektromos járművek akkumulátorába és elektromos bicikli akkupakkokba. Ezt azt teszi lehetővé, hogy magas kapacitása (2500mAh = 2,5Ah) mellett rendkívűl nagy kisütési áramot is le tud adni (20A).
A Samsung ezen zöld liion akku cellája nem tartalmaz védelmet (protection), és flat top verzió. Ettől függetlenül kiváló választás lehet szerszámgép akkumulátorba, elemlámpába, búvárlámpába, műszerekbe is.
Választható a Samsung 25R lítium-ion akkucella is forrasztható füllel. Z vagy U alakú forrfül közül tud választani.
Akár 70 Wattos elektromos cigibe is jó.
| Kapacitás | 2500 mAh |
| Gyártó | Samsung |
| Típus | Li-Ion |
| Kémia | INR / LiNiCoAlO2 |
| Kapacitás | 2500mAh = 2,5Ah |
| Névleges feszültés | 3,7V |
| Min merítési feszültség | 2,65V |
| Max tőltési feszültség | 4,2V |
| Max kisütési áram | 20A |
| Szín | Zöld |
| Méret | 18x65mm |
| Származási ország | Korea |
| Minősítés | Grade A |
| Súly | 48g |
Samsung 25R (Samsung INR18650-25R) Teszt
Vélemények

Green-scooterponthu másnap postázta biztonságos csomagolásban
