KDS - Mini DC Controller
| Folyamtos áram | 30A |
| Feszültség | 12-24V |
| Visszatöltés | Nem |
45.989 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 12-24V |
| Visszatöltés | Nem |
58.638 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 12-24V |
| Visszatöltés | Nem |
70.138 Ft
| Folyamtos áram | 30A |
| Feszültség | 24-36V |
| Visszatöltés | Nem |
42.539 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-36V |
| Visszatöltés | Nem |
50.589 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-36V |
| Visszatöltés | Nem |
58.638 Ft
| Folyamtos áram | 30A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
45.989 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
58.638 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
70.138 Ft
| Folyamtos áram | 30A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
58.638 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
70.138 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
78.189 Ft