KLS - Sinusoidal Wave Brushless Motor Controller - Kelly Controller
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-120V |
| Visszatöltés | Igen |
233.439 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-120V |
| Visszatöltés | Igen |
233.439 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-120V |
| Visszatöltés | Igen |
288.639 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-120V |
| Visszatöltés | Igen |
288.639 Ft
| Folyamtos áram | 100A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
288.639 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
288.639 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
397.889 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
397.889 Ft
358.788 Ft
| Folyamtos áram | 160A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
531.288 Ft
| Folyamtos áram | 160A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
347.509 Ft
| Folyamtos áram | 50A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Igen |
81.639 Ft
| Folyamtos áram | 100A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
96.588 Ft
| Folyamtos áram | 88A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
87.389 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
177.089 Ft
| Folyamtos áram | 150A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
103.489 Ft
| Folyamtos áram | 150A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
103.489 Ft
| Folyamtos áram | 50A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
93.138 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
137.989 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
103.489 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
160.989 Ft