KAC - SVPWM Induction AC Motor Controller - Kelly Controller
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
288.639 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
358.789 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-144V |
| Visszatöltés | Igen |
397.889 Ft
| Folyamtos áram | 100A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
92.990 Ft
| Folyamtos áram | 88A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
87.389 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
114.989 Ft
| Folyamtos áram | 128A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
114.989 Ft
| Folyamtos áram | 150A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
95.990 Ft
| Folyamtos áram | 150A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
97.990 Ft
| Folyamtos áram | 160A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
148.338 Ft
| Folyamtos áram | 180A |
| Feszültség | 24-60V |
| Visszatöltés | Igen |
175.938 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
98.990 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
114.989 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
114.989 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
99.990 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
148.338 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
148.338 Ft
| Folyamtos áram | 160A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
175.938 Ft
| Folyamtos áram | 120A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
188.589 Ft
| Folyamtos áram | 240A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
319.689 Ft