KEB - Ebike Brushless Controller
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
82.789 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Igen |
90.839 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
98.888 Ft
| Folyamtos áram | 80A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Igen |
106.938 Ft
| Folyamtos áram | 110A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
114.989 Ft
| Folyamtos áram | 110A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Igen |
121.888 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Nem |
137.989 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-48V |
| Visszatöltés | Igen |
146.039 Ft
| Folyamtos áram | 180A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
204.688 Ft
| Folyamtos áram | 180A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
211.588 Ft
| Folyamtos áram | 200A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
228.839 Ft
| Folyamtos áram | 200A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
236.889 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
106.938 Ft
| Folyamtos áram | 60A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
114.989 Ft
| Folyamtos áram | 85A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
121.888 Ft
| Folyamtos áram | 85A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
129.938 Ft
| Folyamtos áram | 110A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
146.039 Ft
| Folyamtos áram | 110A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
152.938 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Nem |
177.089 Ft
| Folyamtos áram | 140A |
| Feszültség | 24-72V |
| Visszatöltés | Igen |
185.138 Ft