Kingpan 48V 10A
Ár:
49.990 Ft
| Gyártó: | Kingpan |
| Szállítási díj: | 4.368 Ft |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Nincs raktáron, érdeklődjön! |
|
|
|
| kingpan 48v 10a | |
Leírás és Paraméterek
| névleges feszültség | 48V |
| teljesítmény | 600W |
| töltő áram | 10A |
| töltő feszültség | 58.4V |
| akkucella szám | 16db |
| súly | 2.5kg |
| méretek | 208x120x70 mm |
| csatlakozó | PC-táp dugó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
