Kingpan 24V 12A
Ár:
25.990 Ft
| Gyártó: | Kingpan |
| Szállítási díj: | 2.944 Ft |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Nincs raktáron, érdeklődjön! |
|
|
|
| kingpan 24v 12a | |
Leírás és Paraméterek
| névleges feszültség | 24V |
| teljesítmény | 360W |
| töltő áram | 12A |
| töltő feszültség | 29.2V |
| akkucella szám | 8db |
| súly | 1.2kg |
| méretek | 170x90x63 mm |
| csatlakozó | PC-táp dugó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
