HPM20KW 20kW 96V Vízhűtéses
Ár:
1.105.090 Ft
| Gyártó: | Golden Motor |
| Szállítási díj: | 11.166 Ft |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Nincs raktáron, érdeklődjön! |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Áttételes | Nem |
| Teljesítmény | 20000W |
| Feszültség | 96V |
| Voltage | 96V |
| Rated power | 20-25KW |
| Peak power | 50KW |
| Speed | 3200-6000rpm |
| Rated torque | 80 Nm |
| Peak torque | 160 Nm |
| Efficiency | >90% |
| Dimensions | 30x30x25cm |
| Weight | 39kgs |
| Cooling | liquid cooling |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
