Youtube videók
Elektromos hajó külmotor 10LE
Ár:
1.199.990 Ft
| Gyártó: | Golden Motor |
| Szállítási díj: | 11.670 Ft |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
|
|
Együtt olcsóbb
hajó nagy
Összesen:
2.223.950 Ft
helyett
2.162.350 Ft
Kedvezmény:
3%
Leírás és Paraméterek
| Length | 873 (34.4) mm (in.) |
| Width | 332 (13.1) mm (in.) |
| Height | 1167 (45.9) mm (in.) |
| Transom height | 571 (22.51) mm (in.) |
| Net Weight | 40 Kg |
| Full throttle operating range | 4000-5000 r/min |
| Idling speed | 0 r/min |
| BLDC Motor | 5 kW |
| Battery Voltage | 48-72 V |
| Battery Current | 180-120 A |
| Controller (Sine Wave) | VEC300 |
| Maximum Motor Efficiency | 90% |
| Control system | Tiller |
| Gear ratio | |
| Trim and tilt system | Manual lt |
| Propeller spec | 3-9×7" or 3-8 3/4"-8" |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
