BM1418ZXF 350W 48V
Ár:
48.990 Ft
| Gyártó: | Unite Motor |
| Szállítási díj: | 4.964 Ft |
| Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
| Elérhetőség: | Nincs raktáron, érdeklődjön! |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Áttételes | Igen |
| Teljesítmény | 350W |
| Feszültség | 48V |
| Rated speed | 2800rpm |
| Reduction ratio | 6:1 |
| Actual speed | 450 rpm |
| Weight | 4.60KG |
| Applicable Chain | 420 chain |
| Load | about 200kg |
| Phase | 120 degrees |
| Applicable models | light tricycle |
| Features | With fan, better heat dissipation and durability |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
